10 Ağustos 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Para İadesi!

Optimum İzmir AVM'de bulunan FLO-Ziylan Mağazacılık'tan hediye olarak almış olduğum ayakkabı hediye ettiğim kişiye olmamıştır. Ürünü iade etmek üzere mağazanıza gittiğimde ürünün 7 gün iade süresini geçtiği için para iadesi yapılamayacağını personel bildirdi.

1- Ürün hiç kullanılmamıştır.
2- Fişi ve kredi kartı slibi görevliye sunulmuştur.
3- Ürünün kutusu, üzerinde etiketi hatta ayakkabının içindeki kağıtlar bile müvcuttur.

Sayın yetkili, ürün mağazadan alındığı gibi ilk günkü olmasına rağmen sadece 7 gün iade süresini aştığı bahanesiyle neden para iade edilmemiştir. Sizin müşteri memnuniyeti kavramınız bu mudur ?Müşteriye bu şekilde mi yardımcı oluyorsunuz?

Macide 65 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tüketici Hakları' nın 4077 sayılı kanununda yer aldığı üzere iade ya da değişim işlemi sadece mesafeli satışlar için geçerli olmakta olup, görerek ve deneyerek alınan ürünlerle ilgili olarak değişim ya da iade hakkı vermemektedir. Ancak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek adına değişim ve iade imkanını mağazalarımızda sunmaktayız. Değişim süremiz 30 gün, iade süremiz de 7 gün olarak belirlenmiş olup, bu durum satış fişlerimizin arkasında okunur bir şekilde bulunmaktadır. Konuyu bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön