Soner C. Teşekkür Mesajı

teşekkür ederim bugün iademi yaptı firma

FLO-Ziylan Mağazacılık Para İade!

Soner C. |

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan N11 alışveriş sitesi üzerinden 3 adet ayakkabı aldım 20**65 sipariş numarasıyla. Ürünler beden olarak görsel olarak da sıkıntı oldu. İade edeyim dedim. Teslim aldıktan 15 dk sonra sistemden ücretsiz iade kodu alamadım. Bende Ankara İzmir Caddesi FLO-Ziylan Mağazacılık'a gittim faturalarımla birlikte. Gelen faturada mağazalara iade ve numara değişikliği yapabiliyorsunuz yazıyordu.

Kasiyer arkadaş sıkıntı olmaz, sistemde görürler iadeyi dedi. Bana gider pusulası verdi rfdm40**479808 bunu kaybetmeyin, sıkıntı olmaz dedi. FLO-Ziylan Mağazacılık müşteri hizmetlerine mesaj yazıyorum cevap yok. N11 müşteri hizmetleri FLO-Ziylan Mağazacılık iadeyi onaylamazsa paranızı iade edemeyiz diyor. Elimde belgemde olsa mağazadan paramı iade alamıyorum. FLO-Ziylan Mağazacılık cevap vermiyor. Daha önce de FLO-Ziylan Mağazacılık ile ilgili para iade sıkıntısı oldu bu kez elimde belge var kapı gibi, ona rağmen paramı iade etmiyorlar.

Etiketler :

Online İşlemler Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner C.
  24 Ağustos
  11:42

  hızlı sonuç almak istiyorsaniz şikayet var hızlı çözüm buluyor

 • Soner C.
  24 Ağustos
  11:42

  teşekkür ederim bugün iademi yaptı firma

 • Soner C.
  20 Ağustos
  22:20

  Bugün yazdım ama henüz çözüme ulaşamadık para iadesi istiyorum elimde teslim ettiğime dair gider pusulası var mağazadaki kasiyer sistemde görünür iadeniz yapılır dendi ama cevap dahi yazmıyor müşteri hizmetleri