20 Ağustos 2016

FLO-Ziylan Mağazacılık Para İade!

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan N11 alışveriş sitesi üzerinden 3 adet ayakkabı aldım 20**65 sipariş numarasıyla. Ürünler beden olarak görsel olarak da sıkıntı oldu. İade edeyim dedim. Teslim aldıktan 15 dk sonra sistemden ücretsiz iade kodu alamadım. Bende Ankara İzmir Caddesi FLO-Ziylan Mağazacılık'a gittim faturalarımla birlikte. Gelen faturada mağazalara iade ve numara değişikliği yapabiliyorsunuz yazıyordu.

Kasiyer arkadaş sıkıntı olmaz, sistemde görürler iadeyi dedi. Bana gider pusulası verdi rfdm40**479808 bunu kaybetmeyin, sıkıntı olmaz dedi. FLO-Ziylan Mağazacılık müşteri hizmetlerine mesaj yazıyorum cevap yok. N11 müşteri hizmetleri FLO-Ziylan Mağazacılık iadeyi onaylamazsa paranızı iade edemeyiz diyor. Elimde belgemde olsa mağazadan paramı iade alamıyorum. FLO-Ziylan Mağazacılık cevap vermiyor. Daha önce de FLO-Ziylan Mağazacılık ile ilgili para iade sıkıntısı oldu bu kez elimde belge var kapı gibi, ona rağmen paramı iade etmiyorlar.

Soner 414 Okunma

Cevaplar

  • Soner24 Ağustos 2016

    hızlı sonuç almak istiyorsaniz şikayet var hızlı çözüm buluyor

  • Soner'in Teşekkür Mesajı24 Ağustos 2016

    teşekkür ederim bugün iademi yaptı firma

  • Soner20 Ağustos 2016

    Bugün yazdım ama henüz çözüme ulaşamadık para iadesi istiyorum elimde teslim ettiğime dair gider pusulası var mağazadaki kasiyer sistemde görünür iadeniz yapılır dendi ama cevap dahi yazmıyor müşteri hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön