29 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Müşterileri Yanlış Yönlendirme!

Perlavista A. V. M'de bulunana FLO Mağazanızdan 28.04.2013 de alışveriş yaptım. Mağazalarınıza ve internet sitenizde 100tl lik alış verişe bayan kol saati hediye ettiğiniz ibaresi var. Dün yaptığım alış verişte kasada hediyemi talep ettiğimde, kasa yetkilisi "spor ayakkabılara veremediklerini iletti" fakat afiş de yazan ibare tam olarak şu şekildedir "spor ayakkabılar ve çanta hariç aksesuar ürünleri kampanyaya dahil değildir. "

Bu ibare doğrultusunda tüketicinin anladığı dil şudur; "spor ayakkabı ve çanta dışındaki aksesuar ürünlerinden alırsam kampanya kapsamına dahil olamam ama spor ayakkabı ve çanta alırsam kampanyadan yararlanabilirim. . " bir müşteri olarak yanıltıldığımı belirtmek isterim. gerekli incelemelerinizi yapıp mağduriyetimin düzeltilmesini talep etmekteyim.

Burcu 49 Okunma

Cevaplar

  • Burcu 17 Mayıs 2013

    sayın yetkili, söz konusu kampanyanız 26 nisan tarihinde başlamış olup ben de alışverişimi 28 nisan tarihinde gerçekleştirmiş bulunmaktayım. bu doğrultuda hangi gün spor ayakkabılar dahil edilip hangi gün iptali olduğunu merak ediyorum. çünkü tarihlere bakıldığında sadece bir günlük kampanya yaptığınız anlaşılıyor ki bu da mümkün değil. bir tüketici olarak yapmış olduğunuz aldatıcı kampanyadan ötürü teşekkür eder. yapılan haksızlığı maalesef size ve ilgililere helal etmemekteyim.

  • Burcu 16 Mayıs 2013

    sayın yetkili, söz konusu kampanyanız 26 nisan tarihinde başlamış olup ben de alışverişimi 28 nisan tarihinde gerçekleştirmiş bulunmaktayım. bu doğrultuda hangi gün spor ayakkabılar dahil edilip hangi gün iptali olduğunu merak ediyorum. çünkü tarihlere bakıldığında sadece bir günlük kampanya yaptığınız anlaşılıyor ki bu da mümkün değil. bir tüketici olarak yapmış olduğunuz aldatıcı kampanyadan ötürü teşekkür eder. yapılan haksızlığı maalesef size ve ilgililere helal etmemekteyim. İyi Çalışmalari Burcu BAŞAR

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Anneler Günü’ne özel olarak düzenlemiş olduğumuz kampanya kapsamına kısa bir süre için spor ürünleri de dahil edilmiş olup belirli bir süre sonra kampanyadan çıkartılmıştır. Kampanya koşullarımızda ve gazete ilanlarında Aksesuarlar, spor ayakkabıları, çocuk spor ayakkabıları ve indirimli ürünlerin kampanyaya dahil olmadığı, kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkının firmamızda saklı olduğu da ayrıca belirtilmektedir. Bu vesile ile konuyu bilgilerinize sunar, göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön