13 Şubat 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Müşteri Memnuniyetsizliği!

08.12.2012 tarihinde flo mağazasından dockers markalı ayakkabı aldım. 1 ay kullanmadan rengi bozuldu, karardı senelerdir giyilmiş gibi rengi bozuldu. 29.01.2013 tarihinde Şişli cevahir mağazasına ayakkabıyı teslim ettim ve dockers firmasına göndereceklerini belirttiler.

12.02.2013 tarihinde aradım ve red cevabı aldığımı belirtiler. Nasıl oluyorda 1 aylık ayakkabının bozulması, kararması tüketici hatası oluyor. Ayakkabının değiştirilmesi veya yerine farklı bir ürün alma hakkı verilmesini talep ediyorum.

Yaprak 44 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön