12 Ocak 2015

FLO-Ziylan Mağazacılık Müdürün Davranışlarını Anlamakta Zorluk Çektim.

18 Aralık 2014'de Canpark mağazasından bot aldım. Üst kısmında bir yırtıklık fark ettim. Kasadaki yetkili işlem yapamayacağını iletti. Müdürle görüşmek istedim. Müdür giyilen ayakkabıyla ilgili bir şey yapamayacağını iletti. Yani ben eve saksı veya biblo değil giymek için bot almıştım. Değiştirmeleri ve botu incelemeye göndermelerini eğer hatalıysam gelip ücreti ödeyeceğimi ilettim. Müdür sesini yükselterek, kullandığı kelimeleri bastırarak anlamıyor musun yapamam dedi.
Peki dedim çıktım. Mağaza dolu olmasına rağmen derdimi diğer müşterileri rahatsız etmeyecek şekilde çözmeye çalışırken müdür durumu anlamaya çalışmadan sesini yükselterek diğer
müşterilerin dikkatini çekmeye çalışarak konuştu.

Hilal 1.337 Okunma

Cevaplar

  • Hilal16 Ocak 2015

    Şikayet ile ilgili olarak firma tarafından herhangi bir geri dönüş yapılmadı!!!

  • Hilal07 Ocak 2015

    18 Aralık 2014 tarihinde Ümraniye Canpark mağazasından Kinetix mark bot aldım. 07.01.2015 tarihinde botun üst kısmında bir yırtıklık fark ettim. Yırtıklığı fark ettiğim akşamı iş çıkışımda hemen mağazaya gittim. Ürünün fişi yanımdaydı ve fişin üzerinde 30 gün içerisinde değişim ibaresi bulunuyordu. Öncelikle mağazadaki reyon görevlisine ardından kasadaki yetkiliye durumu anlattım. Kasadaki yetkili yapamayacağını iletti. Henüz bir ay olmadığını ve 3 ya da 4. kez giydiğimi ilettim fakat görevli yine alay eder gibi gülerek yapamayız dedi. Daha sonra mağaza müdürüyle görüşmek istedim. 5-6 dk içerisinden müdürüyle geldi. Durumu mağaza müdürüne anlattım. Fakat mağaza müdürü de giyilen ayakkabıyla ilgili bir şey yapamayacağını iletti. Lakayıt ve yayvan bir şekilde gülümseyerek giymişsiniz dedi. Yani bot almıştım ben eve saksı veya biblo olsun diye değil şuanda yağan kar günlerinde giymek için almıştım. Bota ihtiyacım olduğunu belirtmeye, şuan ki ayağımdaki botu değiştirmeleri ve botu incelemeye göndermelerini eğer hatalıysam gelip ücreti ödeyeceğimi ilettim. Fakat mağaza müdürü sesi yükselterek, kullandığı kelimeleri bastırarak davranarak anlamıyor musun yapamam incelemeye göndeririz ver dedi. Öncelikle gördüğüm davranış karşısında ne diyeceğimi bilemedim. Bot ilgili sorunumu unutum yüzüne öylece bakakaldım. Görüştüğüm kişi mağaza müdürüydü ve kullandığı kelimeler bir müdüre yakışmayan tarzdaydı. Peki dedim tam yaka ismine okuyacaktım saçlarıyla ismini kapattı. Mağazadan çıkarken yanındaki elemanıyla gülüyordu ve beni tehdit mi ediyorsun diye bağırdı. Mağaza dolu olmasına rağmen ben derdimi diğer müşteri rahatsız etmeyecek şekilde sakin çözmeye çalışırken mağazadaki müdür görevindeki yetkili hiçbir empati kurmadan durumumu anlamaya çalışmadan sesini yükselterek hem diğer müşterilerin dikkatini çekmeye ve hem de çalışarak konuştu. Konu ilgili ilgili şikayetimin çözümlenmesini talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön