24 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Kusurunu Kabul Etmiyor!

Flo'nun samsun mağazasında almış olduğumuz kinetix marka ayakkabının dış yüzü bir ay gibi kısa bir süre içerisinde soyuldu.Aldığımız yere götürüp teslim ettikten yaklaşık bir ay sonra mesaj göndererek görüşmek üzere bizi çağırdılar.Mağazaya vardığımızda ilgisizlikle karşılaştık.Zoraki işimizi takip ettirip verdiğimiz ürünü bize geri iade ederek isteğimizin reddedildiğini söylediler.

Ayrıca gönderdikleri bir yazıyla reklamlarını yaparak,kendilerinden kaynaklanan bir sorun olmadığını belirtmişler.Ben kendilerini kınıyorum ve bu yaptıklarının karşılıksız kalmayacağını, mağazalarının önünde durup kendi uğradığım haksızlığı müşterilere anlatacağım.

Numan 37 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön