03 Şubat 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık Kusurlu Ürünün Kusuru Kabul Etmiyor.

09.11.2013 tarihinde Elazığ Flo mağazasından FLOGART marka bir ayakkabı satın aldım. 1 haftalık giyimden sonra, ayakkabı sol baş parmağıma baskı yapmaya başladı. Ayakkabıyı mağazaya götürdüğümde kalıba koyularak problemin çözüleceği söylendi. Bir süre mağazada kalıpta kalan ayakkabıyı tekrar aldığımda problemin devam ettiğini görerek tekrar mağazaya götürdüm.

Mağaza bu sefer ürünü fabrikaya yolladı. Fabrikadan kullanıcı hatası olduğu belirtilerek gelen red cevabı ile kusurlu ürün bana iade edildi. Mağazadan aldığımız onlarca ayakkabıyı yanlış kullanmadıkça bu ayakkabıyı mı yanlış kullandık. Sonuç itibari ile 99.99 TL ödediğim ayakkabıyı 1 hafta giydikten sonra kusurundan dolayı kullanamıyorum.

Rifat 124 Okunma

Cevaplar

 • Rifat 10 Şubat 2014

  Çözüm üretmedi, başından savdı. Sonra yaptığım tenkit de dikkate alınmamış, aşağıda görülebilir. Benim kanaatim bu. Bir daha FLO'dan ayakkabı almam herhalde, nitekim, aynı özelliklerde onbeş gün önce satın aldığım başka marka bir ayakkabıyı kullanıyorum, son derece rahat ve kullanışlı.

 • Rifat 03 Şubat 2014

  FLO'nun cevabının 2 saniyede gelmesi bu işi çok ciddi yaptıklarını gayet açık ve net bir şekilde gösteriyor. Bu işi ya ciddi yapın ya da yapmayınız.

 • Rifat 03 Şubat 2014

  Bu iddia geçerli değildir. Çünkü, mesajı dikkatle okursanız ayakkabıyı bir hafta giydikten sonra rahatsızlık vermeye başladı diye yazıyorum. Yani bir hafta (bir hafta yazıyorum, ama 10-12 gün kadar kullanım sonrası) sonra hata ortaya çıktı. FLO kartımın Numarası: 2007 3401 0000 8795 Kartımın hesabını kontrol ederseniz FLO'dan yaptığım alış-verişi görebilirsiniz. Bu tutumunuzdan sonra sizden alış-veriş yapmamı beklemezsiniz herhalde. Çevremdeki herkese anlatıyorum. O zaman hangisi karlı siz düşünün!!!

 • FLO Mağazacılık Temsilcisi03 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden üründe yaşanan vurma, acıtma şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum değildir. Vurma, acıtma şikayeti ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta olup ayağına iyi uygunluğu sağlayan ürünü almanız tavsiye edilmektedir. Bu nedenle ürününüz ile ilgili bir işlem gerçekleştirilememektedir. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön