Timuçin V. Teşekkür Mesajı

Görülen üzere müşteri memnuniyeti hedefleyen mağaza nın ayakkabısı defolu çıktı saolsun ki şikayetim var.com sayesinde paramı geri aldım

FLO-Ziylan Mağazacılık Kusurlu Ayakkabısını Değişimden Getiremedi!

Timuçin V. |

Flo' dan 20/12/2012 eşime aldığım çizme 5. giyişinde açıldı açılan yeri ayakkabı yapılırken derisinin yanlış yerden kesilerek kusurlu olması nedeni ile mağazaya götürdüm ama tam 67 gün olmuş kışamı yollarlar kusurlu ürünleri bilemedim ama diyorum ha flodan ayakkabı almışsın ha paranı sokağa atmışsın.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Timuçin V.
  17 Haziran
  17:19

  Görülen üzere müşteri memnuniyeti hedefleyen mağaza nın ayakkabısı defolu çıktı saolsun ki şikayetim var.com sayesinde paramı geri aldım

 • 21 Mayıs
  17:51

  Sayın Yetkili,

  Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz.

  Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup yapılan araştırmalarda müşterimizin ürününde değişim kararının çıktığı bilgisine ulaşılmıştır. Müşterimiz Tüketici Ürün İnceleme Kabul formuyla mağazalarımızdan yeni ürün alımı yapabilir.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ
  Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356