06 Şubat 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık Kusurlu Ayakkabı Sattı.

Ayakkabı ihtiyaçlarımı genelde aynı yerden görmeye çalışırım bu doğrultuda FLO mağazalarından aldığım ürünler ya yanından ya üstünden bir tarafından açılmakta veya yırtılmakta ve ürünü ne zaman mağazaya götürüp inceleme için gönderilse her seferinde kullanıcı hatası hadi diyelim gerçekten 1 kullanıcı hatası ikincisinde kullanıcı hatası ama her üründe kullanıcı hatası varsa kusura bakmasınlar yerel işletmeler bile müşterinin problemini bu firmadan daha iyi çözmekte konunun özetine gelecek olursak FLO mağazasından alınan ayakkabılar çok kalitesiz. Türk parasıyla firmanın kendi internet sitesinden yazmama rağmen bir yetkili bile arayıp dönüş yapmadılar. Memnun müşteri mutlu müşteri demek.

Ökkeş 35 Okunma

Cevaplar

  • Ökkeş07 Şubat 2014

    kusura bakmayında bu kadar sorun olan ürünlerin peşine düşeceğinize burdan cevap yazmak bence hiçde etik değil bende parakende sektöründe çalışan biri olarak ne sebeble olursa olsun müşteri memmuniyeti için çalışıyorum ve bir şekilde müşterimi memmun olarak gönderiyorum. memmuniyetsiz müşteri 10 müşteri götürür,memmun müşteri üç müşteri getirir bunuda biliyosunuzdur sanırım teşekkürler.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Müşterimizin ürünü satış sonrası hizmet sürecimiz içerisinde değerlendirilmiştir. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılamamıştır. Bu nedenle üründe inceleme sonucu dışında işlem yapılamamaktadır. Ayrıca müşterimizin 31.01.2014' te tarafımıza iletmiş olduğu bildirime aynı gün içerisinde dönüş yapılarak bilgi aktarımı sağlanmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön