11 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Kullanılmış Ürün Sattı!

29/7/13 tarihinde aldığım ayakkabının kullanılmış olduğunu farkettim. Aldığım mağazaya giderek durumu anlattım ve ayakkabıyı değiştirmek istedim. Mağaza müdürü olacak kişi ayakkabıyı o şekilde rafa koymadıklarını ve ürünün benim tarafımdan kullanılmış olduğunu söyledi. Bunu kabul etmediğimde ise yapacak bir şey olmadığını ve ürünü incelemeye göndereceklerini söyledi.

Üzerinden 40 gün geçmesine rağmen hala cevap alamadığım ayakkabımla ilgili mağazaya gittiğimde gördüm ki ürün 2 hafta sonra gelmiş ama bu bana iletilmemiş. Nedenini sorduğumdaysa "biz mesaj atıyoruz" sizin almanız lazım diye laubalice cevapladılar. Kısacası 2 kez suçlu durumuna düşürüldüm. Bu kötü üslup ve işletme anlayışını kınıyorum.

Seval 52 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Mağazamızda yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bilgi aktarımı sağlanmış olup, yaşanmış olan durumun tekrar yaşanmaması adına tüm tedbirlerin alınması için mağaza çalışanlarına gerekli uyarılar yapılmıştır. Dilerseniz ürününüzü ikinci kez incelenmek üzere gönderebilirsiniz. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön