23 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Kargo Ücreti İadesi!

FLO internet mağazasından 18.05.2013 tarihinde SIP0000892360 sipariş nolu ürünün (bir çift ayakkabı) bir teki kullanılmış ve oldukça yıpranmış olarak geldi. Bu sebepten dolayı ücret iadesini talep ettim.

Fakat sadece ürün ücretinin iadesi yapılacağı kargo ücretinin iade edilmeyeceği bilgisi verildi. FLO müşteri hizmetlerine ürünü beğenmediğim için değil ürün özürlü olduğunu ve bunun sizden kaynakladığını ifade ederek kargo ücretinin de iadesini talep etmeme rağmen iade edilmeyeceğini ilettiler.

Sitkatullah 40 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup müşterimizin kargo ücretinin iade yapılacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön