18 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Kargo İle Değişim Kolaylığı Sağlanmadı!

14. 09. 2013 saat 16:57 0084 fiş no ile 2 ayakkabı aldım. Oğlumun beğendiği ayakkabıyı almaya karar verdiğimizde, görevli ayakkabıyı alıp kutunun içine yerleştirdi. Aynı sırada kızımada bir ayakkabı almıştım.

Oğlum İzmir'de yatılı okulda ve Karşıyaka Mavişehir'de okumakta ve 16. 09. 2013 okulun ilk günü ayakkabıyı giyeceği zaman ayakkabının her ikisininde sağ taraf olduğunu söyledi. Okulun mesafesi FLO-Ziylan Mağazacılık Agora'ya oldukça uzak ve oğlumun gidip gelme üzerine çok zamanı olmadığı için FLO müşteri hizmetlerinden oğlumun ürünü fişi ile beraber kargo ile FLO Agora'ya göndermesini teklif ettim ancak mutlaka şahsen gelmesini istediler. Ürünü aynı çifti koyan personelin hatasını ban ödetiyorlar.

Mehmet 82 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 24 Ekim 2013

    Elimdeki fişi fethiyeden izmire gönderdim ,sonra yakınım ayakkabıyı almak için 100 km yol yaptı Agora flo ya değiştirmeye gidildiğinde fişi dahi sormadan ayakkabının tekini bularak değiştirdiler,sözde imza atılacakmış, ne imza ne fiş sormuşlar.Ben kargo ile gönderip değiştirselerdi bu kadar masrafım olmazdı.sonuçta ayakkabıyı bize personelleri teslim ediyor.Onların hatasının ceremesini biz çektik.Bir daha flo mu allah korusun.

  • Mehmet 23 Eylül 2013

    bana görevli beğendiğim ayakkabının ikisağ tarafını vererek hata yaptı ben hatanın çözümü için yaklaşık 40 tl masraf yapacağım.ürünü ve fişini kargo ile gönderip değiştirme talebimi reddettikleri için bir ayakkabı kadar masraf yapacağım.hata tamamen flo personelinin hatasıydı.

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konuyla ilgili gerekli iade veya değişim işlemlerinin yapılabilmesi için ilgili mağazamıza birebir başvurulması gerekmektedir. Yasal olarak işlem yapılacak ürününüze gider pusulası gibi resmi evrak düzenlendiği için tarafınızdan imza alınması ve işlemin bu şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Flo Müşteri Hizmetleri 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön