FLO-Ziylan Mağazacılık İnternet Mağazacılığından Anlamıyor.

Emre T. |

Aslında bunu kendime kızdığım için yazıyorum. Geçen sene babalar gününde babama aldığım ayakkabıyı biri 44 biri 45 numara yolladılar. Sonra da geri yolladım o kadar uğraştım stokta yok dediler. Bu sene de babalar günü için sipariş verdim. Bağcıksız rahat bir ayakkabı aldım ama 70 yaşındaki adamın eline varan ayakkabı bağcıklı sivri burun. Yani yanlış ayakkabı yollamışlar. Bu FLO internet mağazacılığından hiç anlamıyor kesinlikle.

Etiketler :

Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre T.
  15 Temmuz
  23:23

  Hic bir sekilde cozum sureci yuruttukleri yok

 • Emre T.
  07 Temmuz
  10:30

  Her zamanki gibi klasik ve kalip olan, kopyala yapistir yaptiginiz "ozur mesajinizi" atip yolunuza devam ediyorsunuz. Bu sizi asla buyuk bir firma yapmaz. Insanlar da ozel gunlerde hediye seciminde umarim flo ayakkabi magazaciligi tercih etmez surekli sorun yasatan firma oldugu icin. Bir daha flo magazaciliktan alisveris de yapmam yaptirtmam da.

 • 19 Haziran
  10:45

  Değerli Müşterimiz;

  Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz.

  Konu ile ilgili tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet yetkili birimlerle paylaşılmıştır. Aynı şikayetin tekrar yaşanmaması adına tüm tedbirler alınacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  FLO Müşteri İlişkileri Birimi
  444 33 56