FLO-Ziylan Mağazacılık İndirim Uygulanmıyor!

Serkan Y. |

Bende üzerlerinde indirim yazısı yazan ürünlerden 2 çift aldım kasaya ödeme işlemi için gittiğimde kasiyer bana indirim gözükmediğini söyledi bu ürünlerde yanımdaki eleman bi yanlışlık vardır bir daha denemesini söyledi ama olmadı sonra mağazanın sorumlusuna sordular oda umrunda değilmiş gibi beni başından savmak istercesine indirim günü geçti diye yanıt verdi.

Bende her yerde indirim yazıyor nasıl oluyor dedim bir şey söylemedi kampanya bitmiş zaten amacı ürün satmak değilmiş gibi ilgisiz bir tavırla olaya yaklaştı böyle bir mağazanın bu hatayı telafi etmesi gerekmez mi.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Ürün Fiyatı Bayi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Nisan
  17:24

  Sayın Yetkili,

  Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz.

  Değerli müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup konu ile ilgili olarak müşterimize geri dönüş sağlanmıştır.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ
  Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356