26 Ağustos 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık İlla Fatura Diye Tutturdu!

FLO-Ziylan Mağazasından almış olduğum bir sandaletin topukları beş sefer giydikten sonra parçalandı. Faturayı bulamadım fakat 1 ay bile olmadığından geri götürdüm durumu anlattım.

Ayakkabıları aldılar 1 ay sonra geri göndermişler fatura olmadığı için inceleme yapmamışlar. Ayakkabıyı bırakıp inceleme kağıdımı geri istediğimde geri verme yetkimiz yok dediler. Neyse kağıdı aldım tarih belli olsun diye ama FLO-Ziylan Mağazası faturada fatura diye tutturuyor umarım ettiği kardan hala mutludur!

Yusuf 52 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. 4077 Sayılı Tüketici Kanunu’ nda ve 54 No’ lu KDV Genel Tebliği’nde de aktarıldığı üzere üzere satış işlemlerine ait fişin ibraz edilemediği durumlarda ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön