26 Temmuz 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık İlk Yolculukta Her Tarafı Kırılan Büyük Valiz!

Antalya Özdilekpark FLO-Ziylan Mağazacılık'tan VO-26-B A 1580 kod numaralı siyah büyük valizin ilk yolculuğunda 22 kg yük ile çekme kolundan çekerek götürürken, alt taraftaki plastik parçası kırıldı ve kol yerinden çıktı. Bu kırık kolla zor bela tatili geçirip dönerken bir başka havaalanında x-ray cihazından geçirmek için yan kulpundan tutup raylara koymak isterken kulp üzerindeki metal koptu.

Bu şikayetle beraber valizi aldığımız mağazaya gittik, inceleme sonunda 6 Temmuz'da standart bir dökümanla, standart cümlelerle kullanıcı hatası denmiş. Bizim şikayetimizin konusu geçmemiş, şikayette bulunan kişinin adı geçmemiş. İçine insan sığacak bir valiz 22 kg yükle nasıl parçalanır ve kullanıcı hatası olur.

Sedat 305 Okunma

Cevaplar

 • Sedat19 Ağustos 2013

  Ürün Ağustos ayı başında yeniden Antalya Özdilek Şubesine benim adımla teslim edilmiştir. Henüz bir geri dönüş olmamıştır.

 • Sedat31 Temmuz 2013

  Bu değerlendirmem ilk geri dönüşlerine istinaden yapılmıştır. Verdiğim bilgilere göre yapacakları ikinci değerlendirmeden sonra değişkenlik gösterebilir.

 • FLO Ayakkabı Temsilcisi29 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz, Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir. Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize Satış Sonrası Hizmetler Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

 • Sedat29 Temmuz 2013

  Büyük olduğunu iddia eden bu firma müşteri şikayetine karşılık gayri ciddi bir tavırla yaklaşmış en kolay yolu seçerek kullanıcı hatası demiştir ve elinde hazır bulunan bir çok şikayete ortak kullanıldığı çok açık olan bir cevapla geri dönüş yapmıştır. Şube çalışanlarına diyecek yok ama Flo-Ziylan valizin kalitesizliğinden meydana gelen bu hasara karşılık verdiği cevapla kesinlikle prestij kaybı yaşamıştır...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön