03 Ağustos 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık İkinci El Ürün Satışı!

29/07/2013 tarihinde verdiğim sipariş 995894 fatura no ile bana teslim edilmiştir. Ürünü kontrol ettiğimde gönderilen sandaletin daha önce giyilmiş ve yıpratılmış olduğu kesin olarak görülmüştür. Başka bir müşteriden dönen iade ürün bana gönderilmiştir.

Bu durumu iade talep formuyla FLO'ya iletmeme rağmen bana şuana kadar hiç dönüş olmamıştır. Bu durumda bununla ilgili şikayetimi yetkili mercilere yaparak FLO mağazalarının bu durumunu her platformda dile getirilecektir.

Cengiz 70 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi05 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz , Öncelikle sizden mağazamızda yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür diler, üzüntülerimizi dile getiririz. Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz . Yaşamış olduğunuz sorun ile bağlantılı olarak ilgili departmanlara bilgilendirmeler yapılmış olup sorunun tekrar etmemesi açısından mevcut sistemimizin gözden geçirildiği bilgisini size iletiriz. Tarafınıza sorunlu olarak gönderildiğini belirttiğiniz ürünü satış belgeniz ile birlikte gönderim adresine geri göndererek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu vesile ile gelişmeleri bilgilerinize sunar, alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön