04 Şubat 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık İki Defa Hatalı Ürün Sattı.

Flo'dan aldığım botun tabanından ilk giydiğimin akşamı içeriye doğru çivi çıktı ve ayağımı yaraladı. Ürünü götürdüğümde önce kullanılmış olduğu(?) için değiştiremeyeceklerini söylediler daha sonra değiştirdiler. Ancak yeni verdikleri botun da 2. günü arkasından derisi yırtıldı. Şimdi 15 gün hasar tespiti için beklemem gerekiyormuş. Özet olarak botu 1 ayda 3 gün giyebildim.

Üst geçitlerde 1 liraya satılmaktayken güvenip de 10 liraya aldığım tabanlık. 2. giymemde arkasının parçalanması yetmiyormuş gibi bir de ayakkabımın iç kaplamasını yırttı. Fotoğrafında görebilirsiniz. Bir malzeme 2 defa giymekle bu hale gelebilir mi? Tam bir fiyasko.

Mustafa 82 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 27 Şubat 2014

    Şahsıma ve zekama hakaret seviyesinde bir hizmet aldım. Tam bir rezalet!

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; İletide belirtmiş olduğunuz ürün firmamızın ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılır; işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılır. Ürününüz ile ilgili inceleme sonucu en kısa sürede sonuçlanacak ve konu ile ilgili mağazamız aracılığı ile tarafınıza bilgi verilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön