02 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık İç Astarda Yırtılma Oldu!

Flo mağazasından aldığım spor ayakkabıyı üçüncü buraya dikkat üçüncü giyişim de iç arka astar da yırtılma oldu. Doğrusu bu daha önce yaşamadığım bir talihsizlik özür diliyorum kalitesizlikti, flo ziylan adına. sorunu bildirdim ayakkabı gitti ve geldi. Yanında bir kağıtla orada yazana göre ayakkabıda hata yokmuş, kaliteliymiş.

Üçüncü giyişte yırtılan kaliteyle böylece tanışmış oldum ama kullanım hatasından da yazmamışlar, sanırım kibarlıktan kullanamadım oda ayrı bir mesele. Mail attım aynı cevap geldi. bana göre kaliteli bir ayakkabıyı (bu arada ayakkabıyı teslim ettiğim mağazadaki arkadaşlarda bu ayakkabı temiz giydiniz mi siz bunu diye sormuşlardı) nasıl giyersen giy ayağa üçüncü temasında yırtılmaz.

Zekeriye 34 Okunma

Cevaplar

  • Zekeriye 25 Temmuz 2013

    flo-ziylan mağazacılık firmasının sorunlara çözüm üretmek için bir birimi yada çalışanı yok.Sadece sorunlarla müşteri için çözüm üretmeden nasıl başedilebileceğini öğrenmiş müşteri temsilciği var.Sizi dinler o kadar.

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön