FLO-Ziylan Mağazacılık İadede Sorun Çıkardı.

Şahin Ç. |

Eşimin babalar günü almış olduğu ayakkabı ayağıma olmadığı için iade etmek istediğimi ancak iade süresinin 1 hafta olduğunu söylediler. Bende mağazanızdan ayakkabı almak istemiyorum. İadesinin alınması ve cayma hakkının 1 hafta değil 1 ay olduğunu kendi kafanıza süreyi siz belirleyemezsiniz diye ifade ettiğimi bana kaba bir şekilde davranmaları üzerine ayakkabı almadan bıraktım. İşte marka anlayışı işte FLO siz karar verin. Yarın tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım basit bir işlemi bu kadar uzattığı için FLO' dan soğudum.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şahin Ç.
  30 Haziran
  10:32

  hayatım da alış veriş yaptığım en kötü alış veriş mağazası elimden geldiği kadar artık kimseye FLO ya tavsiye etmiyecem hatta her platformda kötülüyeceğim bende FLO düşmanlığı başlatdınız.

 • 26 Haziran
  14:00

  Değerli Müşterimiz;

  Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz.

  Firmamız Tüketici Yasalarına uyan bir firmadır. Görerek, beğenerek ve deneyerek alınan ürünler için (iş yerinden satış) iade hakkı bulunmamaktadır. Ancak FLO olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek adına 7 gün içerisinde iade, 30 gün içerisinde değişim hakkı sunmaktayız. Bu durum açık bir şekilde satış belgesi üzerinde de bulunmaktadır.

  Sürenin aşılmış olmasından dolayı konu hakkında siz değerli müşterimize yardımcı olamayacağımızı üzülerek iletiriz.

  Saygılarımızla;
  FLO Müşteri Hizmetleri Birimi
  444 33 56