FLO-Ziylan Mağazacılık İade Gerçekleşmiyor!

Ömer A. |

Ayakkabıyı aldım 1 hafta olmadan dışarıda giymeden götürdüm ayakkabının düz tabanlılara göre bir ayakkabı olduğunu benim ayağımın ortasını acıttığını belirttim değişim yapabilirsiniz dedi modelleri inceledim istediğim modelin numarası yok olanında ben beğenmedim iade etmek istediğimi söyledim.

Fakat fatura ve kredi kartı fişi gerekiyormuş fakat iade şartında faturanın yeterli olduğu yazıyor belirttim olmaz dedi ayakkabı elimde kaldı iade edemiyorum çünkü kredi kartı fişini attım. böyle bir tuhaflık olmayacağını belirtmeme rağmen ürün iadesi yapılmadı . Diyarbakır' ın ofis caddesinde bulunan filo mağazada yaşandı bu tatsız olay.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  17:21

  Sayın Yetkili,

  Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz.

  Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup konu ile ilgili olarak mağazamız ile görüşülmüştür. Müşterimizin talebi mağazamız tarafından gerçekleştirilerek memnuniyeti sağlanacaktır.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ
  Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356

 • Ömer A.
  25 Mayıs
  18:08

  Yanıt vermeyi bile gerek görmeenbri firma ayıp ! aldığım ürün 140 tl bu kadar olmaz