18 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık İade Gerçekleşmiyor!

Ayakkabıyı aldım 1 hafta olmadan dışarıda giymeden götürdüm ayakkabının düz tabanlılara göre bir ayakkabı olduğunu benim ayağımın ortasını acıttığını belirttim değişim yapabilirsiniz dedi modelleri inceledim istediğim modelin numarası yok olanında ben beğenmedim iade etmek istediğimi söyledim.

Fakat fatura ve kredi kartı fişi gerekiyormuş fakat iade şartında faturanın yeterli olduğu yazıyor belirttim olmaz dedi ayakkabı elimde kaldı iade edemiyorum çünkü kredi kartı fişini attım. böyle bir tuhaflık olmayacağını belirtmeme rağmen ürün iadesi yapılmadı . Diyarbakır' ın ofis caddesinde bulunan filo mağazada yaşandı bu tatsız olay.

Ömer 62 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup konu ile ilgili olarak mağazamız ile görüşülmüştür. Müşterimizin talebi mağazamız tarafından gerçekleştirilerek memnuniyeti sağlanacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

  • Ömer25 Mayıs 2013

    Yanıt vermeyi bile gerek görmeenbri firma ayıp ! aldığım ürün 140 tl bu kadar olmaz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön