FLO-Ziylan Mağazacılık İade Ettiğim Kusurlu Ayakakkabı Yeni Siparişimde Bana Yeni Ayakkabı Gibi Gönd

Fatih T. |

3 haziranda hoşuma gitti Docker marka bir ayakkabı aldım ama tabanında fabrikasyon bir hata olduğu için ve ayağı rahatsız ettiğinden değişim için mağazaya gittim, hiçbir mağazada bulamadım. Ben de değişim için geri gönderdim. Sonradan öğrendim neyse değişim yokmuş iade yapıyormuşsunuz. Neyse iade edildi, kredi kartıma para da iade edildi.

Sonra 21 haziranda tekrar sipariş verdim aynı ayakkabıdan ama gelen ayakkabıya bir baktım. Gönderdiğim ilk ayakkabı ve kutunun içerisinde benim iade ederken ki notum bile duruyor. Bu nasıl saçmalık? Size kusurlu diye gönderilen ayakkabıyı hiç incelemeden başka bir müşteriye nasıl gönderirsiniz? ve o müşteri yine ben oluyorum.

Etiketler :

Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih T.
  27 Haziran
  14:31

  çözüme yönelik hiç bir tutumları yok. müşteriyi umursamıyorlar bile. 2 kere üst üste alış veriş yaptım iki alış verişimde sorunlu. bir daha asla almam.

 • Fatih T.
  26 Haziran
  11:46

  Umrunuzda değil anlaşılan...

 • Fatih T.
  24 Haziran
  17:09

  Ancak ben iade değil değişim istiyorum.Bu ayakkabıyı kampanya ile aldım.(1 ayakkabı alana 1 ayakkabı bedava) Şuan elimde aynı ayakkabının iki rengi var ikincisi kampanyalı olarak badevaya geldi. Şimdi ben bu iki ayakkabıyı size geri göndereceğim siz iade alacaksınız ve ücreti geri iade edeceksiniz. Sonra tekrar sipariş veremeyeceğim çünkü kampayna şuan yok. İyi de benim istediğim bu değilki. Ben müşteri memnuniyeti adına kusurlu ayakkabının değiştirilmesini istiyorum. Mağazalarınızda bu ayakkabıdan olsa gidip mağazada değişiklik yapacağım ama oda yok. Lütfen beni daha fazla mağdur etmeden elimdeki kusurlu ayakkabının değişimini sağlayınız.

 • 24 Haziran
  15:04

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür diler, konunun tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz.

  Konu yetkili birimlerle paylaşılmış ve aynı sorunun tekrar yaşanmaması adına birim personellerine işlerinde daha dikkatli ve özenli davranmaları konusunda gerekli uyarılar yapılmıştır.

  Konu hakkında tekrar özür dileklerimizi iletir, iade işleminizin yapılabilmesi adına www.flo.com.tr sitemizde yer alan bilgilere uygun olarak ürünü göndermenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla;
  FLO Müşteri İlişkileri Birimi
  444 33 56