FLO-Ziylan Mağazacılık İade Almıyor.

Celile B. |

Gaziantep'teki cadde FLO'dan 22/04/2014'te mantar tabanı ve topuğu olan ayakkabı aldım ancak 4-5 defa giyme sonunda tabanda ve topukta erime ve eğilmeler oldu. Firmaya gidip iade etmek istediğimi söyledim. Bilgilerim alındı ancak cevap sürecinin 1 ay olduğu söylendi. Hayır anlamıyorum Türkiye'nin her yerine 1-2 günde ulaştırılan kargo size neden 1 ayda ulaştırılıyor.

Ayrıca ürün sizin tarafınızdan incelendiğinde de tadilatlık durumu olmadığı için iade almanız gerekecek neden bu kadar basit bir durum için özellikle 1 ay bekletiyorsunuz. Ben bu ayakkabıyı yazın giymek için aldım 1 ay sonra ben onu ne kadar süre giyebilirim ki.

Etiketler :

Topuk Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  14:21

  Değerli Müşterimiz;

  İletide belirtmiş olduğunuz ürün firmamızın ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılır; işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılır. Ürününüz ile ilgili inceleme sonucu en kısa sürede sonuçlanacak ve konu ile ilgili mağazamız aracılığı ile tarafınıza bilgi verilecektir.

  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  FLO Müşteri İlişkileri Birimi
  444 33 56