29 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık İade Almadı!

Dün akşam Kağıthane Gültepe Talatpaşa Cad. Flo Mağazası'ndan alırken gayet güleryüzlü olan mağaza müdürü bu sabah iade işlemi yapmak istediğimde tamamen sert bir üslupla iade almadıklarını hediye çeki verebileceğini söyledi. Nitekim yazışmalı iade yaptı; fakat sergilediği tutum hiç hoş değildi.

Ben iade yapabileceğimi söylüyorsam ve haklarımı biliyorsam bu karşı tarafı bu şekilde sinirlendirmemeli veya müşteriye bu yansıtılmamalı. Nitekim kendisi mağazadan ayrılırken arkamdan 'ben size birşey derdim de'' gibi çirkin ve gereksiz bir cümle kullandı. Artık hiç bir şekilde flo tercih etmeyeceğim.

Reis 369 Okunma

Cevaplar

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamız olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Kağıthane Talatpaşa FLO mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön