FLO-Ziylan Mağazacılık İade Alınmadı.

İrfan Ç. |

15.08.2015 tarihinde Konya novada FLO-Ziylan Mağazacılık mağazasından almış olduğum sandaletin perçinleri iç kısımlarından ayağımı vurdu. Ertesi gün fişi ile beraber iade için aynı FLO-Ziylan Mağazacılık vardım mağazasına götürdüm ve 100 TL'değerinde başka bir ayakkabı aldım. Kasaya vardım, sandaleti iade edip diğer ayakkabıyı alacağımı söyledim.

İade işlemini yaptıktan sonra sandalete bakan arkadaş bunun giyilmiş olduğu için iade olmayacağını söyledi. Bende ayağımı rahatsız ettiğini rahatsız eden kısmıyla beraber anlatmama rağmen kabul edilmedi. Bende şikayetimin kabul edilmesi gerektiğini diğer firmalardan örnekler vererek anlattım. Gerekirse fabrikaya gönderilmesi gerektiğini şöyle söyledim. Yinede almadılar FLO-Ziylan Mağazacılık'a yakışmadı.

Etiketler :

Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • İrfan Ç.
    18 Ağustos
    16:21

    15.08.2015 tarihinde Konya novada FLO-Zıylan Mağazacılık mağazasından almış olduğum sandaletin perçinleri iç kısımlarından ayağımı vurdu. Ertesi gün fişi ile beraber iade için aynı FLO-Zıylan Mağazacılık vardım mağazasına götürdüm ve 100 TL'değerinde başka bir ayakkabı aldım. Kasaya vardım sandaleti iade edip diğer ayakkabıyı alacağımı söyledim. İade işlemini yaptıktan sonra sandalete bakan arkadaş bunun giyilmiş olduğu için iade olmayacağını söyledi. Bende ayağımı rahatsız ettiğini rahatsız eden kısmıyla beraber anlatmama rağmen kabul eeedilmedi. Bende şikayetimin kabul edilmesi gerektiğini diğer firmalardan örnekler vererek anlattım. Gerekirse fabrikaya gönderilmesi gerektiğini şöyle ssöyledim. Yinede almadılar FLO-Zıylan Mağazacılık ya yakışmadı.