FLO-Ziylan Mağazacılık Hatalı Ürünü İade Almıyor!

Özge Y. |

10/04/2013 tarihinde FLO marmara forum mağazasına zımbalı bir çanta bıraktım çantanın kapanma yerindeki çıtçıtı deriden çıktı ve tutmuyor bunun üzerine mağazaya götürüp iade edilmesini talep ettim mağazadan 14/05/2013 tarihinde geri dönüş yapılmamasına rağmen ben geri dönüş yapıp durumunu sorduğum da bana ürünün çıkış yapıldığını iadesini kabul etmediklerini bildirdiler.

Tam 35 gün sonra bende tamiri yapıldı mı diye sorduğumda tamirinin mümkün olmadığını bildirdi ben böyle bir şey görmedim onlara da şikayet dilekçesi oluşturdum buradan da bildiriyorum böyle bir iş olamaz çanta çıt çıtı nasıl müşteri hatası olabilir.gereken her şeyi sonuna kadar yapacağım.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Tamir - Tadilat Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özge Y.
  15 Mayıs
  12:03

  SİZ BU MAİLLERİ HAZIRDA TUTUP HERKESE AYNISINI YOLLUYORSUNUZ OZAMAN BANA BİR AÇIKLAMA YAPIN BU DERİNİZİN ADİLİĞİ VE CITCITIN ARKASINA KONULMAYAN APARAT KONULMAMASI BU BİR ÜRETİM HATASIDIR. ÇANTANIN TAMİRİ YADA İADESİNİ TALEP ETMEKTEYİM BU KONUDA ANLAYIŞ GÖSTEREMİYCEM

 • 15 Mayıs
  11:48

  Değerli Müşterimiz;

  Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır.
  Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ
  Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356