FLO-Ziylan Mağazacılık Hatalı Ürün!

Asuman S. |

6 ay önce aldığım ayakkabıyı tadilat diye alıp 1 ay kullanılmışken üçü açıldı. Bir uhu yapıştırıp 1 ay sonra geri verdiler. Bu arada ben üzerine 2 ayakkabı Beta dan aldım. İçinde hava kliması olduğu iddaa edilen ayakkabıdan satın aldım. sadece işte 6 saat haftada 5 gün giydiğim siyah ayakkbı. Giydiğimin 3. günü ayaklarım pisti ve bembeyaz oldu. Bırak hava vermeyi hava bile almıyor.

Telefonda şikayetimi dile getirdim ve ayakkabıyı giymiyorum. Diğer Flo dan aldığım ayakkabılarla beraber bütün ayakkabılarımı İstinye Park Flo mağazasının ortasına dökeceğim.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Asuman S.
  13 Haziran
  17:49

  fırmayı aradım ,ayakkabıyı gıydıgımının 3. gunude aradım 1 hafta sonrada aradım ayaklarımın kavruldugunu soyledım ve tek ıstedıgım sey butun sorunumu musterı hızmetlerı degıl yetkılı kısıye anlatmak. telefonun ucundakı m.temsılcısı aratılacagımı belıttı ama arayan yok.sonra urunu en yakın flo magazasına bırakıcam ve hatta 2 adet ıstedıgım ayakkabılarının numaralarını baska bıyerden getırtılcegı soylendı ama asla gerı donulmedı lambercek modelı ıdı

 • 10 Haziran
  16:38

  Değerli Müşterimiz;

  Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır.
  Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz, kredi kartı ekstrası veya kredi kartı slipi ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  FLO Mağazacılık ve Paz AŞ
  Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356