08 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Hatalarını Kabul Etmiyor!

Esenyurt torium alış veriş merkezinin 1. katındaki FLO dan 2 çift ayakkabı aldım bir çifti 43 numara fakat sağ ayakkabı bariz bir şekilde görünüyor'ki 2 numara küçük şikayette bulunup mağazaya götürdüm fabrikaya yollayacağız dediler ayakkabıları aldılar.

2 hafta sonra kullanılan malzemelerde yada fabrika üretiminde herhangibir hataya rastlanmadı denildi ayakkabıları bana geri iade ettiler ve ben bunlar için bilir kişiden rapor alıp tüketici mahkemesine maddi ve manevi tazminat davası açacağım.

Turgut 48 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön