15 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Hatalarını Kabul Etmiyor!

İstinye park FLO mağazasından iki ay önce aldığım ayakkabı üretim hatası olduğunu göre göre kabul etmemekteler iki kez fabrikaya gönderildi bir kez dikişi yerlerinden tekrar dikildi ama dikiş yerlerinde deforme olduğunu gördüm teslim almadım.

Aynı zamanda keçe iç kısmından renk vermiş teslim ettiğim görevliye renk vermesi ve dikiş yerlerindeki deformasyonları bildirdim bu sorunun normal olduğunu belirttiler ürünü teslim almadım FLO gibi bir firmaya yakışmayan şeyler bunlar bir yılda onun üstünde ürün alıyorum filodan sağlam bir firma zannediyordum FLO yu ufak bir sorunu çözemediler.

Mehmet 57 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 21 Nisan 2013

    hep aynı şeyi yazıyorsunuz ben ürünü alıp ünüvestede inceletecem ondan sorasını ben nerelere neler yazaçam

  • Mehmet 17 Nisan 2013

    sorun tabanlarda açılma değil ,sağ tek bağcıkta dikilen kısımda yırtılma, üstelik taban keçesinin alt kısmındaki rengi ayakkabının içine renk vermesi bunları sorun olarak kabul etmiyor musunuz .

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde yaşanan “ Tabanlarda açılma ’’ şikayeti incelenmiş olup onarım yapılabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Üründe müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak onarım işlemleri yapılmış ve ürün mağazamıza gönderilmiştir. Üründe değişim ya da iade işlemi yapamayacağımızı bildirir. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön