29 Temmuz 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Hala Sonuç Elde Edemedim!

16/06/2013 Tarihinde İstanbul Form FLO-Ziylan Mağazacılık'tan almış olduğumuz R132075 Z 3126 kodlu bayan sandaleti yan kopçalarından koptu ve aynı gün 08/07/2013 tarihinde almış olduğum mağazaya 269678 takip numarasıyla teslim ettim. Bugün olmuş hala bir sonuç elde edilmedi. Müşteri hizmetleri hep aynı lafı söylüyor.

Eksper inceleyecek satmış olduğunuz Çin malının neyini inceleyecek. Sanki araba aldım. Satarken Çin malı olduğunu söylemiyorsunuz ve sattığınız ürünün arkasında olmuyorsunuz. Ticaret anlayışınız ürünü satana kadar. Unutmayın bu şekilde ticaret yapan firmaların ömürleri sadece belli bir süredir.

Osman 37 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerine ait inceleme sonucu en kısa sürede ilgili mağazamız aracılığı ile müşterimize aktarılacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön