10 Şubat 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık Güvensiz Bir Marka!

15,12,2013'te FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Mytrax marka ayakkabı aldım. Birkaç gün sonra yanlardan açılma oldu. Ürünü mağazaya götürdüm mağaza görevlisi incelemeye gönderdi, bize de
2 adet zımbalanmış satış ve inceleme fişi verdi. Aradan 15 gün geçti ürünü sormaya gittim bende fiş istediler ancak bende fişi ibraz ettim fakat ibraz ettiğim fiş inceleme fişiydi.

Müşteri elemanı bağırıp çağırmaya başladı. Siz niye bu fişleri birbirinden ayırmışsınız, yarın ürününüz gelirse ben size vermem şeklinde bağırmaya başladı. Bende, siz kimsiniz ki beni azarlıyor ve bu şekilde bağırıyorsunuz dedim. Ürün benim ister yırtar ister yakarım dedim! Hem siz daha ürünü teslim etmemişsiniz ürün gelsin, fişler eksikse o zaman konuşun.

Cesur 127 Okunma

Cevaplar

  • Cesur14 Şubat 2014

    mağaza görevlisiyle tartışıp, ürünü mağazanın ortasına fırlatıp çıktım. 404 yapıştırıcıyla yapıştırmışlar sanki, yapıştırıcılar sola sağa bulaşmış bu mu hizmet.

  • Cesur14 Şubat 2014

    ürünü mağazanın ortasına fırlatıp çıktım.flo güvensiz bir marka

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siz değerli müşterimiz tarafından, 03.02.2014, 06.02.2014 ve 10.02.2014 tarihinde Müşteri Hizmet Yetkilileri ile yapılan görüşmede ürünün onarımı yapılarak verilmesinden dolayı şikayetçi olduğunuz ve ürünü mağazaya attığınız iletilmiştir. Bu görüşmelere istinaden Mardin FLO mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup, çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Ürününüzle ilgili farklı bir işlem yapılamayacağını iletir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön