26 Mart 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Güvenimi Boşa Çıkardı!

Kızım geçen sene aldığım çizmeyi bu kış giydi. ilk hafta üstünden iplikler sarkmaya başladı. bir ay sonra her ikisi de ayağın kıvrıldığı yerden yırtıldı. profilo floya gittim. ürünün ayıplı olduğunu ancak bir şey yapamayacaklarını söylediler. firmaya şikayet ettim. ürünü teslim etmemi söylediler. tekrar flo'ya gittim. 6 ay geçmiş alamayız dediler. firma ile görüştüm.

Böyle bir şey yok alsınlar biz ilgileneceğiz dediler. mağazaya gittim kayıtlarında adımızın göründüğünü ancak aynı çocuk çizmesinden sizin adınızdan başka bir kişi daha almış olabilir ekstrenizi getirin dediler. eşim çalışıyor. ekstre alamadık. firmaya bildirdim. bir ayı geçti cevap yok. adımız çok rastlanan bir isim de değil.

Nurdan 40 Okunma

Cevaplar

  • Nurdan28 Mart 2013

    mesajımda belirttiğim üzere sistem kayıtlarınızda adımız görülüyor zaten

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için 4077 Sayılı Tüketici Kanunu'nda da aktarıldığı üzere ürünün satış belgesinin aslı ile mağazamıza teslim edilmesi ve merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Belirtmek isteriz ki faturanın ibraz edilemediği durumlarda siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilmek adına sistem kayıtlarına başvurabilmekteyiz. Bu sistem kayıtlarına ulaşabilmek ve yasal olarak da mağazamızdan alışveriş yaptığınızı kanıtlayabilmek adına ödeme şeklinize göre kredi kartı slibi veya banka ekstresi talep etmekteyiz. Bu evraklarda tarafınızda bulunmuyor ise maalesef konuyla ilgili yardımcı olamamaktayız. Bilgilerinize sunar, göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön