06 Mart 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık Gerekli İncelemeyi Yapmadı.

Bayrampaşa FLO'dan aldığım, ayakkabının sol ayağında yürüme esnasında rahatsız edici bir ses çıkartıyor. Ofiste çalıştığım için çok dikkat çekiyor. Tahminime göre taban yapıştırılırken orta kısmı yapışmadı ve arada hava kaldı. Mağaza incelemeden red geldiğini bildirdi ve ayakkabıyı kullanım kılavuzuna göre kullanmam gerektiği söylendi.

Müşteri hizmetlerini aradım onlarda yardımcı olmadılar. Sonuç olarak, Ben ayakkabıları şu an kullanamıyorum. Tek istediğim incelemeyi tekrar gerektiği şekilde yapmaları. Sanıyorum basit bir onarım ile hallolur. Tek çare olarak bu siteden sesimi duyurmak istedim.

Sedat 103 Okunma

Cevaplar

  • Sedat14 Nisan 2014

    Merhaba, Bahse konu ayakkabıları tekrar aynı şekilde herhangi bir şey yapmadan hatta tekrar inceleme yapmadan teslim ettiler. Bende Tüketici mahkemesine başvurdum... Şimdi oradan gelecek sonucu bekliyorum.

  • Sedat06 Mart 2014

    Merhaba, acil dönüşünüz için teşekkürler. Ancak inceleme için sol ayakkabının tabanının orta kısmına parmak ile baskı uygulanmalı veya giyilerek yürünürse anlayabilirler... Bu şekilde kontrol etmeleri konusunda not düşülürse daha iyi olur. İyi günler...

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi06 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir. Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün satış fişi ile birlikte merkezimize Ürün İnceleme Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz İnceleme Departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön