29 Ocak 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık Fişsiz Değişim Yapmıyor.

26 ocak 2014 günü İstanbul Levent Metrocity alışveriş merkezindeki FLO mağazasından çocuk botu ve bebek ayakkabısı aldım. Kredi kartıyla aldım. Bebek ayakkabısı küçük geldi bir numara büyüğüyle değiştirmek istediğimde fişini kaybettiğimden slip olmasına rağmen değiştirmediler.

Müşteri hizmetlerinden de telefonda aynı cevabı aldım. Bu durumdan dolayı FLO'yu kınamakla birlikte bir daha alışveriş yapmayacağımı ve çevremin de yapmaması için elimden geleni yapacağımı belirtmek isterim.

Ahmet 390 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet12 Mart 2014

    FLO dan bir daha alışveriş yapmayacağım gibi çevremin de alışveriş yapmaması için elimden geleni yapacağım.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. 4077 Sayılı Tüketici Kanunu’ nda ve 54 No’ lu KDV Genel Tebliği’nde de aktarıldığı üzere satış işlemlerine ait fişin ibraz edilemediği durumlarda ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön