29 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Firma Görevini Yanlış Yapıyor!

Flo dan Dockers marka ayakkabı aldım. ayakkabının bir tekinden yürürken fıs fıs diye ses çıkıyordu. bu şekilde ses çıkarması beni rahatsız etti ayakkabıyı geri götürdüm. bana belge de vermediler ben de üretici firmaya yollayacaklar diye belge vermediklerini düşünmüştüm. bana 1 ay sonra döndüler bu ayakkabıda hata yok diye.

Ben de hatasız olduğunu yazıyla bildirin dedim. o zaman üretici firmaya yollayalım dediler. Flo üretici firmaya göndermeden bir ay ayakkabıyı bekletmiş. müşteri hizmetleri de yardımcı olmadı. bana da belge vermediler arızalı değil diye. belge olmayınca tüketici haklarına da şikayet edemedim. sonuç Flo müşteriyi oyalıyor.

Ali 201 Okunma

Cevaplar

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön