01 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Elektriklenme!

17. 03. 2013 tarihinde, Adana M1 avm FLO mağazasından 100 tl ödeyip bir ayakkabı aldım. Aldığım ayakkabı yüzünden resmen yürüyen trafo gibiyim sürekli vücudumda "statik elektrik" var. Metallere dokunamıyordum , giydiğim günden itibaren 15 gün boyunca arabamın bagaj kapağına dokunamadım, geçende musluğa dokundum yine çarpıldım .

Geçende bir müşterim geldi çocuğunu seveyim dedim . Çocuğa dokunur dokunmaz annesi dahil cızırtıyı duyduk çocuk feryat figan ağladı. O saniyeden itibaren ayakkabıyı çıkarttım çöpe attım. Bir daha FLO veya POLARİS ayakkabısını almayacağım .

Sadık 150 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi06 Mayıs 2013

    "Değerli Müşterimiz , Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir.Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar,bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356 "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön