30 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Dün Aldığım Ayakkabının Dikişlerinin Çıktığını Gördüm!

Dün Forum İstanbul Flo Mağazasından Reebook marka ayakkabı aldım ve 91 tl verdim. Bugün giydiğimde ayakkabının file kısmındaki dikiş yerlerinin açık olduğunu farkettim. Tamamen ürün hatası olduğu için değişim yapılmasını istiyorum. Elimde faturam ve garanti belgem mevcut,eğer hemen değişim yada para iadesi olmazsa tüketici haklarına şikayet edeceğim gibi bütün çevreme sizleri tercih etmemesi konusunda uyaracağım. Ben ürün hatası yüzünden yeniden mağazaya uğramak zorundayım ve hemen değişim olur mu bunu bile bilmiyorum. Flo'ya yakışmadı !

Eda 94 Okunma

Cevaplar

  • Eda07 Mayıs 2013

    Ben ürünü güvenerek aldım sonuçta pazardan 5 tl'e terlik almıyoruz,böyle bir problem olmaması gerekirdi. Zamanımızı yeni aldığımız ve hiç giymediğimiz bir ayakkabıda çıkan sorun için harcamaya değmez. Bu sizin kalitenizi göstermiş oldu,bu sayede ben ve arkadaşlarım ve çevremdeki herkes artık Flo'dan alışveriş yapmıyor...

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi06 Mayıs 2013

    "Değerli Müşterimiz , Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir.Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar,bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356 "

  • Eda30 Nisan 2013

    Ayakkabıyı Flo'ya götürme gereği bile duymadım müşteri hizmetlerini aradığımda dışarıda giyilen ayakkabı 1 saat bile giyilse iade veya değişim alamadıklarını firmaya gönderileceğini ve 30 iş günü içinde bakılıp geri gönderileceğini söylediler. Ben 30 gün neden bekleyeyim böyle bir hizmet politikası olamaz , uğraşmak istesem tüketici haklarına bildiririm ama değmez benim yapacağım olumsuz eleştiriler ve çevreme aktardığım bilgiler ( ki emin olun gayet geniş çevrem vardır ) fazlasıyla yeter. Bir daha Flo Mağazasının önünden bile geçmem , bu kadar kalitesizlik Fazla herkes İçin !!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön