06 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Dikişlerde Sökülme!

5-12-2012 tarihinde almış olduğum 100 TL değerindeki ayakkabımın 6 ay sonra sol tekinin yanından yırtıldığı ve sağ tekinin üzerindeki dikiş yerleri ise kol düğmesi gibi söküldüğü problemi ile mağazaya başvurdum. 4/07/2013 tarihinde incelemeye verdim. 4/09/2013 tarihinde ise cevap vermelerini istedim.

Ancak ayakkabı kullanıcı hatası ile geri gönderildiği ertesi gün bildirildi. Buna karşılık ofiste kullandığım gayet normal ayaklarım olmasına ve kurumsal bir firmadan aldığım ayakkabının bu kadar ilgisizce muhatapsız bir şekilde hatalı sizsiniz denmesine gerçekten çok şaşırdım. Tüketici mahkemesine başvuracağım. Umarım o zaman da aynı muameleyi yaparsınız. FLO-Ziylan Mağazacılık'tan şikayetçiyim.

Selahattin 94 Okunma

Cevaplar

 • Selahattin12 Kasım 2013

  Ya işte bu, tüketici hakem heyetine başvurdum kalite standartları kendinden ödün vermeyen firmanın yanlış değerlendirdiğini görmüş oldum. UMARIM ÖZÜR DİLEME kalite standartlarınız gereği sizin için bir erdemdir. Beni bu kadar mağdur ettiniz. Birgün inşallah layıkınızı bulursunuz. Asla sizden bir daha ayakkabı almayacağım.

 • Selahattin10 Eylül 2013

  Merhaba, Eğer ayakkabılarınızı taşeron firmalar kullanarak yapmaktaysanız lütfen onların kurumsallıktan uzak tavırlarını denetim altına alınız. Aksi takdirde bu sizin repütasyonunuzu ve müşteri portföyünüzü olumsuz etkiler.

 • Selahattin06 Eylül 2013

  Merhaba, Verilmiş olan cevap 6 ay kullanılan bir ayakkabıda 2 ay servis hizmetini açıklamaya yetmiyor maalesef. Buna ilave olarak ben özellikle arayıp sormasam hata sizden cevabını da vermeyecektiniz. Tüketici hakem heyetine E-DEVLET portalından başvurumu yaptım. Umarım haksız çıktığınızda da bunu açıklama erdeminde kalite standartlarınız gereğince bulunursunuz. Kalite standartlarını ancak böyle dönüşlerle değil, personel eğitimine önem veren bir sistematikle başarabilirsiniz.

 • FLO Ayakkabı Temsilcisi06 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön