02 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Değişimde Zorluk Çıkardılar!

29 mart günü flodan aldığım 3 ayakkabıdan biri anneme hediye idi. annem adanada olduğu için evde!! denettirip büyük olduğunu görünce altını silip kutusuna koydum iki gün sonra bugün değiştirmek üzere mersin forum flo mağazasına gittim. ayakkabı kasiyer tarafından sonra başka yetkiliden en son uzakta mağ. şefinden geçerek iade alamayacaklarını söylediler.

Beni hakkımı aramayacak sıradan müşteri grubundan sandılar. fakat elim ayağım titredi 3 aylık hamileyim. şefi çağırttım ona da söyledim o da önce yok dedi ısrarıma dayanamadı ve değişimi kabul etti. Kullanmadığımız ayakkabı için bu stresi hamile olan müşterisine yaşattığı için flodan şikayetçiyim.

Pinar 77 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamız olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Mersin Forum FLO mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön