22 Kasım 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Değişim Yapmadı!

Aldığım ayakkabıyı eve getirdiğimde beğenmedim. 4 gün içerisinde hiç giymeden faturası ile birlikte mağazasına götürdüğüm halde, ayakkabının giyilmiş olduğunu bahane ederek değiştirmediler. Ayakkabıyı mağazada denediğim zaman mağaza içindeki tozdan tabanı tozlandı.

Bunu bana göstererek bu ayakkabı dışarıda giyilmiş bu nedenle değiştiremeyiz dediler. Ne yaptım ne dedimse ayakkabıyı giymediğimi anlatamadım. Uzun yıllardır ayakkabı ihtiyacımı FLO'dan karşılıyordum. Artık gözümde sıfıra indiler, bana resmen suçlu muamelesi yaptılar diğer müşterilerin yanında çok üzüldüm. Benim için artık FLO bitmiştir.

Serdal 47 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi25 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kullanılmış ürünlerde iade ve değişim işlemi yapamıyoruz. Ancak ürün ile ilgili bir sorun yaşadığınızda ürünü merkezimiz tarafından inceleme sürecine alarak siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için yardımcı olabiliyoruz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılır; işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılır. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön