FLO-Ziylan Mağazacılık Değişim Fişi Olmadan Ürünü İade Etmiyor.

Özgür D. |

Mart ayında aldığım Lumberjack marka ayakkabıyı Mayıs ayının sonunda fişim ile beraber Ankara Kızılay Zafer Çarşısı FLO Mağazası'na iade için teslim ettim. Yaklaşık 20 gün sonra haber gelmemesi üzerine gittim ve ürünün durumunu sordum. Ürün için değişim çıkmış fakat 20 günlük sürede taşındığım için verirken fişi kaybettim.

Fakat mağazaya daha önce verdiğim fişte adım soyadım telefon numaram yazmakta. Buna rağmen bana ürünü veremeyeceklerini söylediler. Müşteri Hizmetleri'ni telefonla aradım sürekli aynı cevabı verdiler, mail attım aynı cevabı verdiler. Sorunuma çözüm bulmadılar. FLO müşteri memnuniyeti açısından, ürün kalitesi açısından oldukça zayıf.

Etiketler :

Bayi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Garanti Belgesi - Fatura Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür D.
  26 Haziran
  16:13

  Kesinlikle tekrar tercih etmeyeceğim.

 • 24 Haziran
  11:01

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Ürün iade veya değişim işlemleriniz için tarafınıza verilen ilgili evrakın ibraz edilmesi zorunludur. Belirtmek isteriz ki; ilgili evrak mağazamıza teslim edilmeden işlem yapılamamaktadır.

  Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  FLO Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356