FLO-Ziylan Mağazacılık Defolu Ürünler Sattı.

Volkan Ö. |

Bakırköy Marmara Forum'dan ayakkabı aldım. Giydiğim gün vurmaya başladı. Gittim değiştirdiler hemen yerine hediye çeki alıp 5 gün sonra İstinye Park FLO'dan ayakkabı aldım. 2 gün giymeden burnunda çok bariz kırılma oldu. 5 günde 2 ayakkabı alıyorum ve ikisi de defolu çıkıyor. İadesini istedim.

Yuvarlak sözlerle dolu bir mektupla yapamayacaklarını söylediler. Sebep sordum söylemediler. Halkla ilişkiler müdiresi ile konuştum. Dockers'in kendi markaları olmadığını söyledi. Daha sonraki aramada ise kendi markaları olduğunu söyledi. Mağaza müdiresinin "Böyle bir sorunu ilk kez görüyorum. Kullanıcı hatası olması zor" dediğini belirttim. " Sizi başından savmak için söylemişler" dedi.

Etiketler :

Bayi Personel Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan Ö.
  30 Nisan
  15:00

  İnceleme neye göre yapılıyor? İnceleme ile ilgili detaylı bir bilgi neden verilmiyor? İnceleme yapan kişi ile neden görüşme sağlanılmıyor?

 • Volkan Ö.
  30 Nisan
  14:58

  İnsanların parayı ağaçtan topladığını zanneden \" ya tutarsa\" çalışma prensibini belirlemiş bir firma

 • 28 Nisan
  10:14

  Sayın Yetkili,

  Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz.

  Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır.

  Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılamamıştır. Bu nedenle üründe işlem yapılamadığını bildirir, müşterimize göstereceği anlayış için teşekkür ederiz.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  FLO Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356