12 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Defolu Ürün Satma!

05.08.2013 Tarihinde Firmanın İstanbul Başakşehir'de bulunan Deposite şubesinde yer alan mağazasından 3 adet ayakkabı aldım. Firmanın markası ve büyüklüğüne itimat ederek kontrollerde bulunmayı dahi gerek duymadım.

Bir sonraki gün 06.08.2013 tarihinde il dışına çıkmam nedeniyle defolu ürünü seyahat ettiğim ilde fark ettim seyahat sonrası İstanbul'a döndüğümde defolu ürünü aldığım mağazaya 29.08.2013 tarihinde gerekli açıklamalarımı yaparak iade ettim.

Firmadan aldığım cevap defolu ürünün üreticisi tarafından inceleneceği ve tarafınıza dönüş sağlanacağı bilgisi verildi. 11.09.2013 tarihinde verilen bilgi ise kullanıcı hatası olduğu yönünde. Bu nedenle büyük bir firmanın yaptığı bu durum için yardım?

Serdal 77 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış fişiniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön