13 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Çoraplarımı Aşırı Boyadı!

26. 01. 2013 tarihinde gebze center flo mağazasından ayakkabı aldım. ürünümü kullanım denemesiyle çoraplarıma sık sık aşırı boya verdi ve yürüdüğümde rahatsız edici ses çıkardı. 11. 04. 2013 tarihinde ise aynı şubeden ürünü tamir amaçlı gönderdim. bekledim ama mağazadan kimse arayıp ürünümün geldiğini söylemeyince ben gidip almak istedim, kasadaki personel ve müdür ürünümün RED edildiğini söylediler.

Müşteri hizmetlerinden destek istedim ama köstek edip bıraktı. bu kadar kaba personel ve müdürlerin olması gerçekten çok kötü bir davranış umarım problemim halledilir yoksa floyla mahkemelik olacağım ve ben ürünü alırken hiç bir personel ürün hakkında bilgi vermediler.

Esra 82 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Yaşanan Boya Verme şikayeti ile göndermiş olduğunuz ürününüzde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan bir problem bulunmamıştır. İç astarında deri, sentetik deri ve tekstil malzeme kullanılan ayakkabıların boyama yapması muhtemeldir. Bu durum tüm kullanım kılavuzlarında yazılıdır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz nedenlerden dolayı ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön