17 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Çok Kaba Bir Firma!

FLO Manisa Mağazasından aldığım ayakkabı, ayağıma vurunca, mağazaya götürdüm. Götürmez olaydım. Ayağımın sakatlığından tutunda ürünü yanlış kullandığıma varan bir yığın iftiraya ve hakarete uğradım. Neyse zor bela ürünü merkeze yolladılar, ama gel gör ki mağazaya aklı verende merkez.

Müşteriyi memnun etmek için ne kadar fedakarlık yaptıklarını anlatan uzun bir yazıdan sonra ürünü yanlış kullandığımı yazmışlar. Ayrıca ürün iki aydır ortada yok. Dört defa aradım, seni arayacağız dediler, aramadılar. Bu gün kendim gittim, uzun uzun aradılar, zor buldular. Alırken çok kibar olan FLO, sorun çıkınca kaba oluyor. Bir daha FLO mu? Asla. Sayın Flo; 47 yaşında, kariyer sahibi ve sağlıklıyım.

Günay 94 Okunma

Cevaplar

  • Günay 09 Ekim 2013

    Allah'a havale ediyorum sizi. Ama ben bir daha asla ama asla evime FLO sokmayacağım, ayağıma giymeyeceğim.

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden üründe yaşanan vurma şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum değildir. Vurma şikayeti ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta olup ayağına iyi uygunluğu sağlayan ürünü almanız tavsiye edilmektedir. Bu nedenle ürününüz ile ilgili bir işlem gerçekleştirememekteyiz. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön