14 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Çivisi Çıkan Ayakkabıyı Değiştirmiyor!

Flo mağazasından Dockers marka ayakkabı aldım. Ayakkabı 15 gün geçmeden tabanından çivi çıkarak topuğuma batacak şekilde rahatsız edince ürün iade veya değişiklik için firmaya gittiğimde, Van'da bulunan mağaza başta bu çiviyi sökmeye kalkıştı. Benim itirazım üzerine firmaya gönderildi.

Ama firmaya giden ayakkabı bana iletilen mesajda değişiklik yapmayacaklarını ürünü onarıp (ki büyük ihtimalle çivisini söküp) tekrardan almam için beni firmaya yönlendirdi. Bu marka ayakkabı ve satış sonrası hizmet anlayışından dolayı şikayetçiyim.

Özkan 47 Okunma

Cevaplar

  • Özkan 18 Eylül 2013

    Aldığım ayakkabının tabanından çivisi sökülüp tekrar geri gönderildi. İçerisinde çividen dolayı oluşan deformasyon (ayakkabı içinde oluşan delik) onarılmadan tekaradan şahsıma iletilmiştir. Bu yüzden gerek firma ve marka ile ilgili artık hiçbir şekilde müşteri olarak irtibatım olmayacaktır.

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde yaşanan “ Taban deformasyon ’’ şikâyeti incelenmiş olup onarım yapılabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Üründe müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak onarım işlemleri yapılmış ve ürün mağazamıza gönderilmiştir. Ürününüzde değişim yâda iade işlemi yapamayacağımızı bildirir. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön