10 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Çek Yok Ürün Alınmıyormuş!

Adana'dan geçen yıl çizme almıştım. Kışın çizmeyi giydim ve açılma yaptı. Eskişehir'de okuduğum için Espark'daki FLO-Ziylan Mağazacılık'a götürdüm ve ürün incelemeye gitti, geldi. Firma hatasını kabul etti. Bana da istediğim şubeden sisteme bakılarak aynı fiyata bir ürün alabileceğim söylendi. Bende o değerde bir çek istedim ve çeki kaybettim.

Şimdide tatil dolayısıyla Adana'dayım ve ürün almak istediğimde çek olmadan verilmeyeceği söylendi. Müşteri hizmetlerini aradım ama konuştuğum bayanda beni suçlu çıkarmak için konuştu çeksiz işlem olmaz dedi. Bende diyorum ki Espark bana çek olmadan da sistemden görüp alabilirsin dedi şimdi neden alamıyorum illa o kağıt parçası mı gerek? Nerede müşteri anlayışı, memnuniyeti?

Raye 90 Okunma

Cevaplar

  • Raye11 Eylül 2013

    Çekimin süresi daha dolmadı sadece çeki kaybettim ve çek olmadan benim hakkım olan 75 TL lik alışverişimi yaptırmıyorsunuz keşke mesaja tamamen farklı yerden bakmadan konuyla ilgili daha düzgün cevaplar verebilseniz. Mağduruz ama hiç bir şekilde yardımcı olmuyorsunuz müşteri hassasiyetinizi görmüş olduk insanın hakkı olan parayla alışveriş yapmasına izin vermiyorsunuz çok sağolun.

  • Raye10 Eylül 2013

    Çeki mayıs ayında aldım ve süresi dolmadı çeki kaybettim ve şimdi bana çekim olmadığı için ürün verilmiyor. Çekim olmasa bile sistemden bakınca benim alacağım olduğunun görülüp alışveriş yapılacağı söylendi bana Eskişehir şubesinden ama Adana'da bana çek olmadan alışveriş yaptırmıyorlar bu nasıl çelişkidir anlamıyorum. Haksız yere alışveriş yapamıyorum ve 75 TL'lik hakkım olduğu halde alışveriş yapamıyorum.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Müşteri çeklerinin 6 aylık kullanım süresi olduğu çekin üzerinde siz değerli müşterilerimizin görebileceği şekilde açıkça yazmaktadır. Bu süre zarfından sonra getirilen çeklerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Bu vesile ile konuyu bilgilerinize sunar, göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön