15 Haziran 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Boyayan Ayakkabı!

Flo' dan bir süet ayakkabı aldım. Bir gün giydim paçalarımı simsiyah yaptı. Flo' ya götürdüm anlattım: sadece 1 gün giydim ayakkabıyı paçalarımın haline bakın, ben bu ayakkabıyı giymek istemiyorum dedim. Onlarda bir üretici firmaya gönderelim dediler, gönderdiler.

20 gün sonra ayakkabı geldi bir belge koymuşlar içine üründe hata bulunamamıştır diyor. Kardeşim ben bu ayakkabıyı bu şekilde giymek zorundamıyım. Daha nasıl bir olay olması lazım iade için. Bu ayakkabılar paça boyar diye bir ibareyle satılıyor ben mi görmedim, ürünün iadesini istiyorum burdan yetkililere sesleniyorum.

Ugur 26 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi18 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Yaşanan Boya Verme şikayeti ile göndermiş olduğunuz ürününüzde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan bir problem bulunmamıştır. İç astarında deri,sentetik deri ve tekstil malzeme kullanılan ayakkabıların boyama yapması muhtemeldir. Bu durum tüm kullanım kılavuzlarında yazılıdır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz nedenlerden dolayı ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön