07 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Boyası Dökülen Ayakkabı!

Geçtiğimiz kış oğluma ve kızıma flo dan bot aldım ve bir gün sonra birinin boyası döküldü diğerinin dili içe kaymasından dolayı çocuk ayakabıyı kullanamadı biz bu sorunları inegöl flo mağaza müdürüne ilettik ve botları floya teslim ettik.

15 gün sora bir günlük kullanılmış olan botlarda birinin boya dökülmesi diğerinin dil kısmının içeri girmesinin müşteri kullanım hatası olarak bilgilendirildim nasıl oluyorda bir günlük botların kullanım hatası oluyor.

Koskoca flo markasının almış olduğumuz botlarla alakalı basit bir problemi müşteri memnuniyeti olarak çözememiştir ben çok sıkı bir flo müşterisiydim ve o günden sonra flo ile alakalı düşüncelerim değişti.

Serkan 46 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön