FLO-Ziylan Mağazacılık Bot Paramparça Oldu!

Turan Ç. |

Bundan 4 ay önce 9 yaşındaki kızıma Kırıkkale Altunbilekler a. v. m deki flo dan bir bot aldım. 4 ay içinde bot paramparça oldu. İncelenmesi için gönderdik. 2 hafta sonra gelen yazı bizim kusurumuz yok, kullanım kılavuzunu okuyun ona göre kullanın diyor. 9 yaşındaki kız senin kullanım kılavuzuna göre hareket edecekse sadece oturması lazım.

Demek ki sizin çocuklarınız evde öyle uslu uslu oturuyor, okula da gitmiyor demek. Bir daha bir bahaneniz olacaksa kullanım kılavuzunu okuyun demeyin düzgün bir bahane bulun. Ürünlerinizi çocukların kullanım şartlarına göre hazırlayın. Gerçi bir daha sizden bi şey alırmıyım çok zor. Pazardan alırım sizden yine almam.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  14:47

  Değerli Müşterimiz;

  Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır.

  Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ
  Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356